www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Tlumič hluku výstřelu A-TEC PMM-6 (1/2x28 UNEF)

Tlumiče A-TEC PMM-6 jsou modulové, takže je možné odebírat jednotlivé moduly ke zmenšení celkové délky podle potřeby na vyváženost tlumiče a také pro jednodušší čistění a údržbu.

Více informací

ATEC00248 Dostupnost: na dotaz

13 900,00 Kč

A-TEC PMM-6

PMM-6 je tlumič předního norského výrobce A-TEC pro samonabíjecí pistole v cal. 9mm.

Pulzní tlumiče hluku výstřelu určené pro samonabíjecí krátké zbraně, svojí konstrukcí zajišťují spolehlivou funkci odemykání a uzamykání samonabíjecího systému zbraně.

Tlumiče A-TEC PMM-6 jsou modulové, takže je možné odebírat jednotlivé moduly ke zmenšení celkové délky podle potřeby na vyváženost tlumiče a také pro jednodušší čistění a údržbu.

Účel:

Tlumiče slouží ke snížení hlukové zátěže při výstřelu. Jsou primárně koncipovány pro NAD zvukové střelivo. Použití podzvukového střeliva vyjma .22LR, 9mm Luger a .45 ACP sebou nese výrazná specifika použití vzhledem k účinnosti a trajektorii letu střely, která opouští hlaveň s rychlostí pod rychlostí zvuku...
Kvalitně vyrobený tlumič mimo to, že účinně snižuje hlukovou zátěž také snižuje zpětný ráz a většinou i zlepšuje soustřel zbraně. Instalací tlumiče se díky snížení energie posouvá nástřel zbraně, ve většině případů o cca 3-5 cm dolů.

Údržba:

Údržba tlumiče je v mnoha ohledech stejná jako péče o hlaveň zbraně, resp. její vývrt. Základem je prevence před korozí a následné erozi, zbavení hrubých nečistot, namazání závitu, skladování v suchém stabilním prostředí a v poloze kdy tlumičem může proudit okolní vzduch tedy "v leže". Je vhodné tlumič demontovat co nejdříve po střelbě.

Životnost:

Tento parametr je poměrně zavádějící a opět stejně jako u hlavně závisí na údržbě, stylu používání a celkovém přístupu. Stejně jako hlaveň lze špatným přístupem "zničit" nebo výrazně a nevratně zhoršit její parametry po pár stech ranách, lze toto samozřejmě dokázat i u tlumiče.. Naopak někdo bude mít při správné údržbě zbraň/hlaveň se špičkovými parametry s ohledem na ráži plně funkční po desítky tisíc výstřelů.. Tlumiče A-TEC jsou jednoduše řečeno koncipovány na životnost dané hlavně v dané ráži. Pro příklad u ráže .22LR nad 30 000 výstřelů, u kulové ráže např. .308 Win., 7,62x39 a pod. nad 10 000 výstřelů atd.

Vlastnosti:

Ráže:                9mm
Závit:                 1/2x28 UNEF 
Celková délka:  195mm
Přidaná délka:   185mm
Průměr:             34.4mm
Účinek:              34 DBC
Hmotnost:         215g
Materiál:            nerezová ocel a hliník

Doplněk zbraně kategorie "C". Prodej pouze s platným ZP.

Pouze osobní odběr na prodejně.

  • Ráže 9 mm
  • Celková délka 195 mm
  • Hmotnost 215 g
  • Materiál nerezová ocel a hliník
  • Účinek (utlumení) 34 Decibelů
  • Přidaná délka 185 mm