www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Vzduchová puška Walther Lever Action Long - zlatá

Walther Lever Action Wells Fargo jsou jedinečné westernové vzduchovky typu Winchester na 88g CO2 bombičku s věnečkovým zásobníkem na diabolo, mechanismy jsou v pouzdře s imitací zlata a opatřeny rytinou.

Více informací

460.00.41 Dostupnost: na dotaz

9 790,00 Kč
DOPRAVA ZDARMA

Walther Lever Action Wells Fargo jsou jedinečné westernové vzduchovky typu Winchester na 88g CO2 bombičku s věnečkovým zásobníkem na diabolo, mechanismy jsou v pouzdře s imitací zlata a opatřeny rytinou.
Replika westernové zbraně Winchester. Není určená jen pro sběratelské účely, ale hlavně k hobby střelbě.

Provedení Wells Fargo je oproti standardu odlišná pouzdrem mechanismů vzduchovky, které imituje pozlacení a má laserem vypálený obraz dostavníku s koňmi. Prostě pro opravdové Cowboye.

Zpracování modelu Lever Action Long je v podání německé firmy Umarex příkladné.

Celokovový systém zbraně doplněný o dřevěnou pažbu z této vzduchovky dělá velmi žádaný model.

Právě do pažby pod botku pušky se vkládá velká 88g CO2 bombička.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Pro vzduchovou pušku Lever Action Long Wells Fargo byl použit standardní osmiranný věnečkový zásobník na diabolo, díky tomu je střelba zajímavější a hlavně rychle opakovatelná. Přebíjení se provádí pákou zbraně stejně jako u ostré předlohy.
Mířidla jsou jen základní, pevná muška a vertikálně stavitelné hledí.
V základu vzduchovka nemá lištu pro montáž optiky či kolimátoru, ale lze ji dokoupit zvlášť.
Vzduchovka Walther Lever Action je nejen krásná replika Winchesterky, ale také zábavná opakovací puška. Vzhledem k použití střeliva typu diabolo má hlaveň vývrt, a tak lze očekávat přesnost pro střelbu na terč.
Spoušťový mechanismus pouze v režimu Single Action - k natažení kohoutu sice dochází během přebíjení pákou zbraně,ale bez přebití je spoušť neaktivní.
Pojistka proti náhodnému výstřelu se nachází v těle středu mechanismu vzduchovky před kohoutem. Ovládá se stiskem z pravé či levé strany.

  • Bezpečnostní prvky manuální pojistka,
  • Ráže 4,5mm
  • Kapacita zásobníku 8 ran
  • Funkce spušťového mechanismu SEMI
  • Celková délka 996 mm
  • Délka hlavně 480 mm
  • Hmotnost 2800 g
  • Hlaveň drážkovaná
  • Pažba dřevěná
  • Specifické pořadí titulka 1