www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


elektrický paralyzer Scorpy Max Zobrazit detail

elektrický paralyzer Scorpy Max

SCORPY MAX - Paralyzer s pepřovým sprejem , napětí 500 000 V

Více informací

8594007490237 Dostupnost: na dotaz

1 520,00 Kč

Paralyzer s pepřovým sprejem , napětí 500 000 V

Počet přepadení, loupeží i jiných násilných trestných činů neustále vzrůstá. Mnoho lidí má proto oprávněnou obavu o svou bezpečnost.

Dovolte nám, abychom Vám nabídli jedinečné řešení: Kombinovaný sprejový a elektrický paralyzer SCORPY MAX. Přidáním obranného spreje se rozšířilo použití elektrického paralyzeru při obraně až na vzdálenost 2 m.  

Paralyzer i obranný sprej je sdružený v jednom přístroji a lze je oba snadno ovládat jednou rukou. Tím odpadá složitá manipulace při použití samostatného elektrického paralyzeru a samostatného spreje.  

Díky ergonomickému tvaru přístroje lze sprejem podstatně lépe zamířit na obličej útočníka a zároveň odpadá riziko vlastního zasažení při spouštění klasického válcovitého spreje. Napadený je schopen bleskově použít právě ten druh obrany, který odpovídá způsobu napadení a oba druhy obrany pružně kombinovat. Tím se podstatně zvětšuje šance napadeného, aby se ubránil.     

Při použití SCORPY MAX získává napadený zároveň další výhodu v momentu překvapení. Uvidí-li útočník u napadeného elektrický paralyzer, nečeká v žádném případě možnost zasažení sprejem na vzdálenost 2m.   

K přístroji je možno dokoupit kvalitní pouzdro.    

Hlavní vlastnosti SCORPY MAX:

- okamžitá sebeobrana, 100 % spolehlivost

- 500 000 Volt - účinkuje přes silnou vrstvu oděvu (i koženého), nemůžete utrpět zpětný výboj, ani když Vás útočník drží.

 - obranný sprej - dosah 2 m, útočník je zneškodněn na 30 minut.

- nezanechává žádné psychické ani fyzické následky.

-výkon

-2 v 1

- vždy po ruce

- zajišťovací bezpečnostní vypínač

- zlacené kontakty

- klips na opasek

- záruka 24 měsíců, servis 

Baterie nejsou součástí dodávky !

Prodej od 18-ti let !