www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Řemen Magpul MS3 G2 Multi Mission Sling (černý)

Řemen Magpul MS3 G2 Multi Mission Sling

MS3 Multi-Mission Sling je systém navržen tak, aby se stal univerzálním řešením pro velké množství taktických zbraní. Popruh lze nastavit pro snadší ovladatelnost jako jednobodový k přímé akci, nebo jednoduchým přepnutím jako dvoubodový pro stabilitu a pohodlí při přenášení zbraně.

Více informací

MAG514 BLK Dostupnost: na dotaz

1 890,00 Kč

Řemen Magpul MS3 G2 Multi Mission Sling

MS3 Multi-Mission Sling je systém navržen tak, aby se stal univerzálním řešením pro velké množství taktických zbraní. Popruh lze nastavit pro snadší ovladatelnost jako jednobodový k přímé akci, nebo jednoduchým přepnutím jako dvoubodový pro stabilitu a pohodlí při přenášení zbraně.

Praktický řemen, který je možné používat jako jednobodový, i jako dvoubodový (mezi těmito režimy jde velice rychle přecházet)
Nízká hmotnost
Vysoká pevnost
Na obou stranách řemenu jsou standardní karabiny
Karabiny jsou vyrobeny z karbid-nitridované oceli
Karabiny mají možnost zajištění proti nechtěnému otevření
Šířka řemenu: 3,2 cm
Generace 2 řemenu MS3 se vyznačuje novým nízko profilovým posuvníkem pro pohodlnější a rychlejší nastavení délky řemenu a zároveň prodloužením celkové délky řemenu, z důvodu většího pohodlní při nošení uživateli s mohutnou postavou nebo s rozměrnější balistickou ochranou.
Vyrobeno v USA