www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


EVO - Evolution


Loading...

EVO - Evolution

Catalog


EVO - Evolution


Výhody působení střely Evolution jsou jednoznačné při zásahu kostí a při lovu těžké zvěře. Jestliže se klasické poloplášťové střely při zásahu kostí fragmentují a nezůstává jim zbytková energie pro dosažení hloubkového účinku a výstřelu, zůstává střela Evolution dále stabilní. Díky speciálnímu spojení olověného jádra a tombakového pláště střely "Power-Bonding" se blíží zbytková hmotnost střely téměř 100% původní hmotnosti a dává takto vysokou jistotu výstřelu při minimálním poškození zvěřiny. Evolution se vyznačuje vysokou přesností díky aerodynamické geometrii svého tvaru a balistickému prolisu zádi střely. Toto umožňuje plochou dráhu letu a garantuje vysokou dopadovou energii také pro dlouhé střelecké vzdálenosti. 

Nezávisle na střelecké vzdálenosti a hmotnosti lovené zvěře je deformace střely Evolution zcela spolehlivě řízená. Zde jsou vidět na první pohled výhody její jedinečné konstrukce. Při lovu těžké zvěře jsou tato pozitiva ještě zřejmější.

Výhody na první pohled:


    • Přesvědčivý hloubkový účinek také při zásahu kostí
    • Minimální poškození zvěřiny - 100% zacování zbytkové hmotnosti, důsledek spojení pláště a těla střely Power-Bonding
    • Aerodynamický tvar střely a balistická kalota dna střely pro jedinečnou přesnost
    • Poniklovaný plášť střely pro minimální poškození vývrtu hlavně
    • S krytkou Rapid-X-Tip pro rychlou a kontrolovanou deformaci