www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


CSA - Czech Small Arms


Loading...

CSA - Czech Small Arms

Catalog


Společnost Czech Small Arms (CSA) je jediným výrobcem zbraní Sa vz.58 a Sa vz.61Pistol. Ve výrobním závodě v Jablůnce nad Bečvou pokračuje výroba těchto legendárních zbraní, které směřují zejména k zákazníkům v Severní Americe a Západní Evropě. CSA je v současné době jedinou firmou na světě vyrábějící zbraně Sa vz. 58 Sporter a Sa vz.61 Pistol, které původně vyráběla společnost CZ Uherský Brod.

Společnost Czech Small Arms v současnosti vyrábí zbraně Sa vz.58 a Sa vz.61 v rážích, které nikdy dříve žádný výrobce ručních zbraní nevyráběl. K tomuto rozšíření ráží vedla stále rostoucí popularita těchto jedinečných zbraní. Vz.58 se nyní nabízí v rážích 5,56 NATO a .222 Remington, zatímco Sa vz.61 Pistol je k dispozici v rážích 9 mm P.A.Blanc, 9 mm P.A.Rubber, 9 mm Browning a 9 mm Makarov. Ve vývoji je i konverzní sada .22 LR pro Sa vz. 58 v ráži 5.56 x 45 mm.

Vysoká úroveň kvality je zajištěna na každém stupni výroby. Od kontroly vstupních materiálů přes CNC obrábění až po povrchovou úpravu je kontrola kvality zaměřena na každý dílčí krok procesu výroby hlavních i menších částí zbraně. Cílem společnosti CSA je výroba vysoce kvalitních zbraní za dostupnou cenu, s důrazem na neustále inovace a rozšiřování sortimentu.

Společnost Czech Small Arms je jediným výrobcem nových zbraní typu Sa vz. 58 and Sa vz. 61 a poskytuje záruku 5 let na všechny zbraně nesoucí označení výrobce Czech Small Arms (dále jen CSA), jejichž výrobní čísla se nacházejí v databázi CSA.
Záruka se nevztahuje na zbraně Sa vz. 58 a Sa vz. 61 smontované jinými výrobci z dílů vyrobených společností CSA, ani na kopie Sa vz. 58 a Sa vz. 61, či na zbraně vyrobené z dílů z armádních odprodejů jinými výrobci.

Záruka se vztahuje na všechny zbraně vyrobené společností CSA bez ohledu na místo prodeje. Záruka je rovněž poskytována na zbraň, nikoliv na zbraň + majitele, a jako taková je plně přenositelná na nového majitele zbraně v případě prodeje použité zbraně. Tedy i pokud nejste prvním majitelem zbraně, záruka zůstává v platnosti po dobu 5 let od okamžiku prvního prodeje.