www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Petardy a dělobuchy


Loading...

Petardy a dělobuchy

Catalog


Manipulace: Zkontrolujte, zda petarda nejeví známky mechanického poškození. V případě poškození ji nelze nikdy použít! Petarda obsahuje jednu nebo dvě po sobě vystřelující rány. Petarda se zapaluje škrtnutím o krabičku zápalek nebo o speciální škrtátko a hází se do dálky. Zapálenou petardu odhoďte minimálně do vzdálenosti 10 metrů. Po 3 až 6 sekundách zpoždění následuje jeden nebo dva silné zvukové, popřípadě světelné efekty. Bezpečná vzdálenost přihlížejících diváků a doporučený odstup od budov je 80 metrů.

Bezpečnost: Při zapalování se doporučuje používat ochranný štít a kožené rukavice. Zákaz používání v uzavřených prostorách, v blízkosti látek podléhajících snadnému vznícení, v blízkosti budov a osob. Nikdy petardu nepoužívejte v nepříznivých klimatických podmínkách jako je silný vítr, nadměrné sucho, hustý déšť apod. Petardu nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby. Petardu lze používat podle kategorie osobou starší 18 nebo 21 let. Zákaz používání petard pod vlivem alkoholu. Je zakázáno házet petardy na osoby, zvířata a jiné živé a neživé objekty.

Selhání výrobku: V případě selhání nikdy neberte petardu do rukou. Ponechejte petardu v klidu minimálně po dobu 20 minut. Následně v kožených rukavicích ponořte výrobek do vody na 48 hodin. Po uplynutí stanovené doby zakopejte výrobek do vlhké zeminy. Jiná manipulace je zakázána.