www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Vzduchovky

Vzduchovky

Catalog

Vyberte výrobce    
Vyberte ráže    

Produktů na stránce


Vzduchovka je střelná zbraň využívající principu stlačeného vzduchu, nejčastěji puška nebo pistole. Používá se k rekreační a cvičné střelbě. Jako střelivo se nejčastěji používá tvarovaný olověný projektil – tzv. diabolka, popř. brok v rážích 4,5 mm, 5,5 mm a 6,35 mm
Vzduchovky patří do zbraní kategorie D, k její koupi stačí dovršení hranice 18ti let.

Vzduchovky se liší podle pohonu na: vzduchovky pružinové, vzduchovky na CO2 a na PCP. Požadujeteli snadno opravitelnou vzduchovou zbraň která nabízí nízké provozní náklady, pořiďte si vzduchovku pružinovou. Přesnější a pohodlnější volbou jsou modely vzduchových zbraní na CO2. Nejsilnější a nejpřesnější vzduchovky jsou pneumatické vzduchovky PCP. PCP vzduchovka má nulovou rezonanci při výstřelu a také nabízí rovnoměrný výkon a přesnost střelby bez ohledu na počasí, tyto vzduchovky bývají zpravidla opatřeny zásobníkem a jsou také nejvýkonější a nejpřesnější vzduchovky. Silné vzduchovky s energií 16J se v některých zemích používají také jako lovecká vduchovka k odlovu drobných škůdců.

Nejoblíbenější značky: Česká zbrojovka, Gamo, Hatsan, Walther, Umarex, ASG

Katalog

Vyberte výrobce    
Vyberte ráže