www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Brokovnice

Brokovnice

Catalog

Vyberte ráže    

Produktů na stránce


Brokonice jsou lovecké nebo sportovní ruční palné zbraně střílející převážně hromadnou (brokovou) střelu, nebo jednotnou střelu (Slug). Brokovnice má jednu nebo více hlavní s hladkým vývrtem. Brokovnice bývá zpravidla dvouhlavňová (na dva náboje), s hlavněmi nad sebou (kozlice), nebo s hlavněmi vedle sebe (dvojka). První zmiňované brokovnice je využívaná především při sportovní střelbě. Oba typy brokovnic lze využít při lovu drobné zvěře. Další brokovnice můžou být jednohlavňové, jednoranné(jed¬nušky), pumpy (nabíjené posunem předpažbí), ale i samonabíjecí (poloautomatické).
Brokovnice jednoranné,kozlice a dvojky jsou zbraně kategorie „C“ a jsou prodejné jen s platným zbrojním průkazem. Brokovnice samonabíjecí jsou zbraně kategorie „B“ a jsou prodejné jen s platným zbrojním průkazem a nákupním povolením.

Nejoblíbenější značky: Česká zbrojovka, Browning, Beretta, Baikal, Balikli, Bettinsoli, Remington

 

Při zakoupení palné zbraně od nás dostanete ZDARMA poukaz na návštěvu střelnice ( 2 hod ).

Katalog

Vyberte ráže