www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Revolvery

Revolvery

Catalog

Vyberte výrobce    
Vyberte ráže    


Revolver je krátká ruční palná zbraň s několika komorami pro náboje v otočném válci. Jedna komora je vždy vystavena proti hlavni a zápalníku. Tyto palné zbraně vynikají svým jednoduchým ovládáním. Většina moderních revolverů umožňuje střelbu ve dvojčinném i v jednočinném režimu, což vede k přesnější střelbě.. Tyto palné zbraně vynikají svým jednoduchým ovládáním. Nejčastější kapacita válce je šest ran, malé obranné zbraně jsou často pětiranné, ale vyskytují se i válce, které mají až deset komor. Záleží na určení revolveru a také na ráži. Ve srovnání se samonabíjecími pistolemi jsou revolvery jednodušší na ovládání a jsou považovány za spolehlivější. Jestliže selže náboj u samonabíjecí pistole, musí střelec ručně natáhnout závěr, aby vyhodil vadný náboj z komory a nabil nový. U dvojčinného revolveru stačí jen znovu stisknout spoušť.
Revolvery jsou krátké kulové zbraně zařazené do zbraní kategorie „B“ a jsou prodejné jen s platným zbrojním průkazem a nákupním povolením.

Nejoblíbenější značky: Ruger, Alfa-proj, Taurus


Při zakoupení palné zbraně od nás dostanete ZDARMA poukaz na návštěvu střelnice ( 2 hod ).

Katalog

Vyberte výrobce    
Vyberte ráže