www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Římské svíce


Loading...

Římské svíce

Catalog


Manipulace: Zkontrolujte, zda římská svíce nejeví známky mechanického poškození. V případě poškození ji nelze nikdy použít! Římská svíce obsahuje více po sobě vystřelujících ran a musí se volně zasunout do stabilizované trubky a zajistit proti převrácení nebo překlopení. Odstraníme ochrannou krytku zápalnice a po jejím zapálení odstoupíme do minimální vzdálenosti 10 metrů. Bezpečná vzdálenost přihlížejících diváků a doporučený odstup od budov je 80 metrů. Během tří až šesti vteřin po zapálení zápalnice dochází k postupnému vystřelování různobarevných světlic do výšky 20 až 40 metrů.

Bezpečnost: Nikdy nezapalujte zápalnici tak, aby jakákoli část vašeho těla byla nad výmetnou částí římské svíce. Při zapalování se doporučuje používat ochranný štít a kožené rukavice. Zákaz používání v uzavřených prostorách, v blízkosti látek podléhajících snadnému vznícení, v blízkosti budov a osob. Nikdy římskou svíci nepoužívejte v nepříznivých klimatických podmínkách jako je silný vítr, nadměrné sucho, hustý déšť apod. Římskou svíci nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby. Římskou svíci lze používat podle kategorie osobou starší 18 nebo 21 let. Zákaz používání římských svíc pod vlivem alkoholu. Je zakázáno po zapálení římské svíce mířit výmetnou částí na živé bytosti, zvířata nebo jiné živé objekty.

Selhání výrobku: V případě selhání nikdy nenahlížejte do výmetné části římské svíce. Ponechejte římskou svíci v klidu minimálně po dobu 20 minut. Následně v kožených rukavicích ponořte výrobek do vody na 48 hodin. Po uplynutí stanovené doby zakopejte výrobek do vlhké zeminy. Jiná manipulace je zakázána