www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Falco


Loading...

Falco

Catalog


FALCO

Historie
Společnost FALCO byla založena v roce 1990. Od roku 2001 společnost nabízí, mimo kožených, i řadu nylonových pouzder s vysokou odolností a jednoduchou údržbou, vhodných pro profesionální nasazení v náročných podmínkách. Od roku 2003 je logo FALCO registrovanou ochrannou známkou, implementovali jsme systém manažerství kvality ISO 9001:2008.

V současnosti je společnost FALCO jedním z největších výrobců pouzder na zbraně na Slovensku. Mimo domácího a sousedních trhů exportujeme své výrobky do zemí celého světa. Nabízíme široké spektrum výrobků pro profesionální služební použití, řadu výrobků pro civilní trh jako i řadu výrobků pro hobby - sokolnictví a myslivost. Součástí naší nabídky jsou i kydexová a plastová pouzdra, se kterými máme ucelený sortiment výrobků v každé sortimentní skupině. Zákazníkům nabízíme i možnost výroby výrobků dle jejich požadavků.