www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Geco


Loading...

Geco

Catalog

Produktů na stránce


GECO kulová munice pro dlouhé zbraně – je jedinečný produkt a řešení pro všechny skutečné praktiky, milovníky lovu a střelby. Sortiment produktů GECO odpovídá technickými a uživatelskými parametry nárokům lovu a stejně tak tréninku na celém světě.

GECO kulová lovecká munice. Pro jistý a precizní výběr produktová řada munice GECO nabízí čtyři rozličné střely. GECO PLUS je určeno pro střelbu na těžkou zvěř, GECO EXPRESS pro střelbu na dlouhé vzdálenosti. GECO TM "SOFT POINT "/ POLOPLÁŠŤ je skutečný univerzál a GECO TARGET je pomocník pro precizní trénink.

Všechny střely jsou made in Germany, tzn. jedinečná precize a exkluzivní cílová balistika jsou u produktů GECO stejně tak samozřejmé jako standard vysoké kvality a inovativní technické řešení. Sortiment byl nyní rozšířen o dvě střely, pro Vaše snažší rozhodování o správném řešení nároků střelby, respektive jakékoliv lovecké situace.

Přesvědčte se sami zcela důsledně na následujících stránkách o jedinečném a konzensuálním vývoji munice GECO.