www.zbranetobiasek.cz

Zbraně a střelivo

Rybářské pruty a vybavení

Kulovnice a brokovnice

Pistole a Revolvery, airsoft

Batohy, brašny, oblečení a svítilny
Pyrotechnika


EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


JSME NA TRHU PRO VÁS JIŽ VÍCE NEŽ 20 let …


V roce 1992 jsme, na základě dlouholeté rodinné tradice puškařů a sportovních střelců, založili první kamennou prodejnu v Krnově, která se specializovala na zbraně, střelivo a lovecké potřeby. Od stejného roku provozujeme také střelnici, která nabízí veřejnosti několik typů střelišť ( 25 m, 50 m, 100 m, skeetová střelnice). V roce 1994 jsme otevřeli další kamennou prodejnu v Opavě. O další rok později jsme pro Vás do nabízeného sortimentu zařadili rybářské potřeby a zábavnou pyrotechniku. Ten jsme zachovali dodnes.

Velkou část tohoto sortimentu, který máme stále skladem, můžete objednat pomocí našeho e-shopu. Ten průběžně doplňujeme. Jelikož náš sortiment čítá velké množství položek a neustále se rozšiřuje, tak zatím neobsahuje veškeré dostupné a námi nabízené zboží. Proto, pokud máte specifické přání, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na tel. číslech 775 242 383-4. Naši prodejci jsou jedničky v oboru a nepřeháníme, když tvrdíme, že dokáží zodpovědět jakýkoli Vás dotaz a uspokojit i ta nejnáročnější přání.

Pokud si u nás zakoupíte střelnou zbraň, tak Vám zdarma přibalíme dárek v podobě poukazu na jednu návštěvu naší krnovské střelnice. Pokud si u nás zakoupíte loveckou zbraň včetně montáže a puškohledu, tak Vám provedeme montáž puškohledu a nastřelení zdarma.

VÍCE NEŽ 20-TI LETÁ TRADICE PRODEJE